Dildo

Dildo ir nevibrējoša seksa rotaļlieta, kas ir paredzēta maksts vai anālās atveres stimulēšanai. Tipiskākā ir falla forma, taču mūsdienās tie kļūst arvien dažādāki un to formas tiek veidotas pēc cilvēku augošajām vēlmēm. Visbiežāk dildo ir veidoti no želejveida materiāla, kas ir ļoti elastīgs, tāpat tos veido arī no akrila, metāla, stikla un silikona.

Dildos

Klasiskie dildo - dažādas krāsas, formas un izmēra dildo. Bieži vien tiem ir ļoti interesants reljefs, kas papildus stimulē maksts sieniņas un sniedz patīkamas sajūtas.

Reālistiskie dildo - rotaļlieta, kas maksimāli atgādina vīrieša locekli, tā forma var būt veidota no kāda vīrieša locekļa atlējuma, kas garantē reālistiskas izjūtas.

Lielizmēra dildo (big dildo) - nosaukums izsaka visu - tie ir dildo, kuri ir krietni lielāki par vidusmēra seksa rotaļlietām. To garums variē no 20 cm - 59 cm un diametrs no 5 cm - 13 cm.

G-punkta dildo - tā forma ir anatomiski veidota, lai stimulētu G punktu, tā gals parasti ir ieliekts, lai ievietojot makstī, tas masētu G punktu.

Piepūšamie dildo- interesanta rotaļlieta, kas ir noderīga vairākos gadījumos - ja nevar izlemt, kāds izmērs varētu patikt labāk vai arī, ja patīk lielizmēra dildo, tad šo piepūšamo var izmantot maksts staipīšanai.

Strap-on - dildo, kas ir izmantojami dažādās lomu spēlēs. Tie ir piespraužami ar īpašām siksnām, uzvelkami kā biksītes vai arī ievietojami makstī. To pielietojums ir ļoti plašs un tos var izmantot gan sievietes, gan vīrieši.

Dubultie dildo (double dildo)- divpusēji lietojami dildo, tos var izmantot, lai vienlaicīgi stimulētu gan maksti, gan anālo atveri, vai arī to var lietot abi partneri vienlaicīgi.

Pirkt dildo!

SexyStyle - intīmpreču veikals


  • Regulāras atlaides
  • Iepakojums bez marķējuma
  • Necaurredzams iepakojums
  • Bezmaksas piegāde visā Latvijā