Vibratori

Par vibratoriem sauc visas tās seksa rotaļlietas, kuras vibrē un kurām ir falla forma. Tās ir dažādu materiālu, krāsu un formu.

Vibrators ir populārākā seksa rotaļlieta savu funkciju dēļ - ievietots makstī tas stimulē asinsriti, palielina maksts jutību, kā rezultātā sieviete ātrāk uzbudinās un sasniedz spēcīgāku orgasmu. Vēl intensīvāku orgasmu sieviete var sasniegt, ja papildus ar vibrāciju tiek stimulēts arī klitors.

Klasiskie vibratori - falla formas vibrējošas rotaļlietas dažādās krāsās, no dažādiem materiāliem. Paredzēti ievietošanai makstī.

Multifunkcionālie vibratori - jeb citā vārdā vibratori ar klitora stimulatoru. Ļoti populāri savas formas dēļ - vienlaicīgi tie stimulē gan maksti, gan klitoru.

Reālistiskie vibratori - pēc formas vai krāsas maksimāli atgādina locekli.

G-punkta vibratori - vibratori ar ieliektu formu, kas ir anatomiski veidota tā, lai papildus stimulētu G punktu.

Klitora vibratori - mazi un ērti klitora stimulatori, kurus var izmantot masturbācijas vai seksa laikā. Tos var turēt plaukstā, uz pirksta vai uzvilkt kā biksītes.

Dizaina sērija - ekskluzīvi vibratori, kuriem ir skaists un netradicionāls dizains, šīs rotaļlietas pēc izskata ir neitrālas un veidotas no ļoti kvalitatīviem materiāliem. Tās ir īpaši piemērotas cilvēkiem, kuriem svarīga ir kvalitāte apvienojumā ar funkcionalitāti.

Mini vibratori - diskrēti, maza izmēra jaudīgi vibratori. Tos var izmantot gan klitora, gan maksts stimulācijai. Sava izmēra dēļ tos var izmantot dažādiem eksperimentiem ārpus guļamistabas, paņemt līdzi somiņā, iekārt kaklā vai uzvilkt kā biksītes un doties uz kādu pasākumu, kur citiem nemanot vari izbaudīt jaunas sajūtas.

Dubultie vibratori - vibratori, kas vienlaicīgi ir ievietojami makstī un anālajā atverē vai arī izmantojami dažādās lomu spēlēs.

Masāžas ierīces - neitrālas formas, diskrēti vibratori, kas sākotnēji ir izgatavoti kā visa ķermeņa masāžas ierīces, taču spēcīgās vibrācijas dēļ tiek plaši pielietoti kā seksa rotaļlietas.

Vibroolas - maza izmēra, olas formas vibratori ar tālvadības pulti. To pielietojums ir universāls - kā masāžas ierīce visam ķermenim vai kā klitora un maksts stimulators. Šo vibratora veidu var izmantot tāpat kā vaginālās lodītes - maksts muskuļu trenēšanai apvienojumā ar baudas gūšanu.

Pirkt vibratoru

SexyStyle - intīmpreču veikals


  • Regulāras atlaides
  • Iepakojums bez marķējuma
  • Necaurredzams iepakojums
  • Bezmaksas piegāde visā Latvijā