Lubrikanti

Pastāv dažāda veida lubrikanti- vaginālie, anālie un orālie. Katram no tiem piemīt īpašības, kas padara vaginālo, anālo un orālo seksu patīkamāku abiem partneriem.

Lubrikanti var būt veidoti uz silikona bāzes un uz ūdens bāzes, tie var būt dabiskāki un tie var būt ķīmiskāki, taču neviens no tiem veselam cilvēkam nav kaitīgs. Ja cilvēkam rodas alerģija vai nepanesamība pret kādu no tiem, tad būtu vēlams izvēlēties tādu, kas ir pēc iespējas dabiskāks ( un noteikti jāapmeklē ārsts).

Lubrikanti uz ūdens bāzes

Ja lubrikants ir veidots uz ūdens bāzes, tad tas ir draudzīgs videi un ķermenim, un to var lietot kopā arī ar prezervatīviem un dažāda materiāla seksa rotaļlietām, jo tas ķīmiski nereaģē ar lateksu un silikona/gumijas izstrādājumiem, tādējādi nebojā tos. Taču mīnuss ir tāds, ka lielākā daļa lubrikantu, kas veidoti uz ūdens bāzes, ātrāk izžūst un zaudē slīdēšanas spējas, tādēļ tos jālieto lielākā daudzumā kā uz silikona bāzes veidotos. Savukārt daži uz silikona bāzes veidotie lubrikanti var būt nedraudzīgi prezervatīviem vai seksa rotaļlietām. Taču pateicoties tam, ka pasaulē viss attīstās, arī lubrikanti ir kļuvuši "gudrāki" un piemērotāki drošam seksam. Ir izveidoti daži lubrikanti uz ūdens bāzes, kas tiešām ilgi saglabā slīdēšanas spējas un nav lipīgi, tos nav jānomazgā pēc lietošanas, jo ādu atstātj maigu un zīdainu. Tieši tāpat ar silikona lubrikantiem, tie ir kļuvuši draudzīgi prezervatīviem un arī seksa rotaļlietām.

Noteikti, pirms pērkat kādu lubrikantu, izlasiet, kam šis lubrikants paredzēts un vai tas ir piemērots Jūsu prasībām.

Anālie lubrikanti

Visbiežāk lubrikanti, kas paredzēti anālajam seksam, ir veidoti tā, lai padarītu anālo seksu patīkamāku, jo dažiem no tiem klāt tiek pievienota atsāpinoša viela, kas padara anālās atveres muskuļus nejūtīgākus, tātad-> sievietei( vai vīrietim) sāp mazāk. Un tas nozīmē, ka anālais seks kļūst patīkamāks abiem partneriem.

Lubrikantiem, kas paredzēti anālajam seksam, būtu jābūt ļoti slideniem, lai locekļa ievadīšanu anālajā atverē padarītu vienkāršāku un vieglāku. Tādēļ labāk izvēlēties tādu, kas veidots uz silikona bāzes, vai arī jebkuru citu, ja vien uz iepakojuma rakstīts, ka tam piemīt labas slīdamības spējas.

Ir pieejami arī speciāli izsmidzināmi līdzekļi, kas atsāpina anālo atveri un tie ir iedarbīgāki, jo paši varat regulēt nepieciešamo devu, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, taču tie nav paredzēti slīdamības veicināšanai. Tos var lietot kombinācijā ar jebkuru labu lubrikantu. Un vēl-> ja anālā seksa laikā tiek lietots prezervatīvs , tad jāizvēlās tāds lubrikants, kas nekaitēs prezervatīvam.

Pirkt lubrikantu!

SexyStyle - intīmpreču veikals


  • Regulāras atlaides
  • Iepakojums bez marķējuma
  • Necaurredzams iepakojums
  • Bezmaksas piegāde visā Latvijā