Intīmpreču veikali

Intīmpreču veikals ir vieta, kur cilvēki vienkopus var apskatīt un iegādāties visu veidu intīmpreces un seksa rotaļlietas.

Intīmpreču veikali Rīgā var lepoties ar ļoti plašu intīmpreču klāstu visdažādākajām klientu vajadzībām. Arī paši kautrīgākie pircēji ar zinošu un profesionālu pārdevēju palīdzību varēs atrast sev vispiemērotākās preces.

Pazīstamākie intīmpreču veikali Rīgā ir intīmpreču veikals labi, sexy style veikals un kupidons plus veikals.

Sexy style veikals

Sexy style ir jaunākais no populārajiem intīmpreču veikaliem Rīgā. Sexy style intīmpreču veikals ir iekarojis savu klientu simpātijas ar plašu un košu fantāziju veikalu, tādā veidā atšķiroties no konkurentiem. Veikalā iespējams iegādāties augstākās kvalitātes preces par pieņemamu cenu. Papildus ierastajam intīmpreču piedāvājumam sexy style veikals izceļas ar ļoti plašu veļas un fantāziju apģērbu, kā arī apavu klāstu.

Kupidons plus

Kupidons plus veikals ir viens no senākajiem un plašākajiem intīmpreču veikaliem - šobrīd Rīgā tas ir pārstāvēts trīs adresēs. Kupidons plus piedāvājumā ir vibratori, intīmā aptieka, erotiskā veļa, prezervatīvi, suvenīri, BDSM aksesuāri un DVD filmu kolekcija. Papildus intīmprecēm veikals kupidons piedāvā arī kino zāles, kur klients pēc savas gaumes var noskatīties filmu, kā arī veldzēties ar turpat pie zāles esošā bāra piedāvātajiem dzērieniem.

Intimprecu veikals labi

Veikals Labi Latvijā darbojas no 1993. gada, izplatot daudzveidīgu erotisko produkciju un sniedzot dažāda veida pakalpojumus. Šobrīd zem Veikals Labi vārda Rīgā darbojas četri intīmpreču veikali. Papildus plašajam intīmpreču klāstam intimprecu veikals labi piedāvā arī ekskursijas pa veikalu , iekļaujot nedaudz vēstures, preču klāsta demonstrēšanu un izsmeļošus paskaidrojumus par visām preču grupām. Kā jaunāko pakalpojumu veikals labi piedāvā ārsta seksologa palīdzību un atbalstu dažādu intīmo problēmu risināšanai un seksuālās dzīves uzlabošanai.

Iepirkties Sexy Style!

SexyStyle - intīmpreču veikals


  • Regulāras atlaides
  • Iepakojums bez marķējuma
  • Necaurredzams iepakojums
  • Bezmaksas piegāde visā Latvijā